Reklama

Polska

Dzień Informacyjny Przestrzeń Kosmiczna w Horyzont 2020 w Warszawie

Ilustracja: Horyzont 2020 via polsa.gov.pl
Ilustracja: Horyzont 2020 via polsa.gov.pl

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE organizuje Dzień Informacyjny w obszarze Przestrzeń Kosmiczna w Programie HORYZONT 2020. Wydarzenie ma związek z planowanym na 2017 rok ogłoszeniem konkursów. 

W dniu 25 października 2016 r. w siedzibie Instytutu Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk przy ul. Pawińskiego 5B w Warszawie odbędzie się Dzień Informacyjny w obszarze Przestrzeń Kosmiczna w Programie HORYZONT 2020. Dzień informacyjny jest organizowany w związku z planowanym ogłoszeniem konkursów w obszarze przestrzeń kosmiczna w 2017 r.

W spotkaniu tym wezmą udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych (REA) oraz Agencji ds. Europejskiego Systemu Nawigacji Satelitarnej (GSA), a także koordynatorzy i realizatorzy projektów programów ramowych (7PR, H2020) w obszarze SPACE.

Podczas wydarzenia przedstawiona zostanie tematyka konkursów w obszarze Przestrzeń Kosmiczna w 2017, a także zasady uczestnictwa, procedura składania i oceny wniosków projektowych w Programie H2020.

Źródło: Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!