Reklama

Polska

Dzień Sektora Kosmicznego w Dolinie Lotniczej

Fot. Pratt & Whitney Rzeszów via Youtube
Fot. Pratt & Whitney Rzeszów via Youtube

W dniu 23 maja 2016 r. w Rzeszowie odbędzie się Dzień Sektora Kosmicznego w Dolinie Lotniczej. Celem konferencji jest prezentacja możliwości współpracy przedsiębiorstw sektora lotniczego z Polską Agencją Kosmiczną. Pracownicy Agencji przedstawią również procedurę konkursową Europejskiej Agencji Kosmicznej. 

W dniu 23 maja 2016 r. w Rzeszowie odbędzie się Dzień Sektora Kosmicznego w Dolinie Lotniczej pod hasłem "Szanse rozwoju, możliwości współpracy". Konferencja odbędzie się w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ul. Szopena 51 w sali 209. 

Celem spotkania jest prezentacja możliwości współpracy przedsiębiorstw sektora lotniczego z Polską Agencją Kosmiczną. Pracownicy Agencji przedstawią również procedurę konkursową Europejskiej Agencji Kosmicznej i odpowiedzą na pytania uczestników konferencji.

Wydarzenie jest organizowane przez Polską Agencję Kosmiczną Oddział Terenowy w Rzeszowie oraz Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego. Jak informują organizatorzy konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie udziału w spotkaniu. 

Program konferencji jest dostępny na stronie internetowej Polskiej Agencji Kosmicznej

 
Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!