Reklama

Polska

Firma Creotech Instruments nominowana do nagrody prezydenta

Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP
Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP

Creotech Instruments znalazł się w gronie 18 przedsiębiorstw nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 16 listopada.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest raz do roku. 18 przedsiębiorstw, nominowanych do tego wyróżnienia przez kapitułę pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Opolskiego, ubiega się o zwycięstwo w sześciu kategoriach (po trzy zgłoszone firmy w każdej):

  • Lider MŚP,
  • Narodowy Sukces,
  • Międzynarodowy Sukces,
  • Odpowiedzialny Biznes,
  • Start-UP.PL,
  • Badania+Rozwój.

Przedsiębiorstwo Creotech Instruments S.A. z podwarszawskiego Piaseczna, zgłoszone do konkursu przez Agencję Rozwoju Przemysłu, aspiruje do nagrody w kategorii Badania+Rozwój. Rywalizuje o nagrodę z Zakładami Farmaceutycznymi Polpharma S.A. (zgłoszone przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego) oraz Zespołem Badaczy z Wydziału Fizyki UW i Centrum Nowych Technologii (zgłoszone przez Urząd Patentowy RP).

Dnia 16 listopada br. podczas „Kongresu 590” w Rzeszowie prezydent Andrzej Duda wręczy statuetki zwycięzcom.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!