Reklama

Polska

Jutro rozpoczyna się konferencja "Polska w Kosmosie"

  • Fot. http://www.polskawkosmosie.org
    Fot. http://www.polskawkosmosie.org

Już jutro (26 listopada br.) o godz. 8:30 w Instytucie Lotnictwa przy ul. Krakowskiej 110/114 w Warszawie rozpocznie się wiodąca polska konferencja poświęcona branży kosmicznej „Polska w kosmosie”. Defence24.pl objął to dwudniowe wydarzenie patronatem medialnym.

W dniach 26-27 listopada 2015 roku w Instytucie Lotnictwa przy ul. Krakowskiej 110/114 Warszawie odbędzie się wiodąca polska konferencja poświęcona branży kosmicznej "Polska w Kosmosie". Wydarzenie ma na celu wsparcie polskich dążeń w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych,  budowę forum wymiany myśli i informacji oraz zwiększenie ogólnej świadomości na temat tego jakie korzyści płyną z szeroko rozumianej eksploracji przestrzeni kosmicznej. 

Jak informują organizatorzy w programie znajdą się między innymi sesje paneli dyskusyjnych i referatów: „Pierwsze naukowe wyniki programu BRITE-PL”, „Udział i sukcesy polskich naukowców w prestiżowych misjach kosmicznych",  „Zarządzanie studenckimi projektami astronautycznymi”, „Krajowy system optoelektronicznej obserwacji Ziemi” i inne.

Aktualny program konferencji dostępny jest w poniższym pliku pdf:

 [[PLIK-1]]

Więcej szczegółów na temat konferencji dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia. Konferencja współfinansowana jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ze środków na Działalność Upowszechniającą Naukę. 

Defence24.pl objął konferencje "Polska w Kosmosie" patronatem medialnym. 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!