Reklama

NAUKA I EDUKACJA

Organizacje pozarządowe w procesie edukacji kosmicznej. Konsultacje z POLSA

Ilustracja: ESERO-UK [stem.org.uk]
Ilustracja: ESERO-UK [stem.org.uk]

W terminie 17 lutego br. Polska Agencja Kosmiczna organizuje spotkanie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, które w 2021 roku planują działania o charakterze edukacyjnym w obszarze technologii kosmicznych i satelitarnych. Spotkanie ma na celu omówienie inicjatyw, które planowane są przez poszczególne NGO (Non-Governmental Organizations) - tak, aby stworzyć platformę do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Spotkanie organizowane przez Polską Agencję Kosmiczną ma zapewnić punkt odniesienia dla inicjatyw zakładających prowadzenie aktywności edukacyjnej w przedmiocie wiedzy o technologiach kosmicznych i satelitarnych. W trakcie spotkania zostaną omówione inicjatywy, które zostały zaplanowane są przez poszczególne NGO (Non-Governmental Organizations) na bieżący rok. "Chcielibyśmy wspierać organizatorów i edukatorów w ich działaniach, a przede wszystkim widzimy ogromne pole do współpracy pomiędzy różnymi organizacjami" – zapewnia p.o. prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej, Marek Moszyński.

W trakcie spotkania zaplanowanego na 17 lutego każda organizacja pozarządowa będzie mogła przedstawić swoje dotychczasowe działania i planowane przedsięwzięcia. Spotkanie online będzie miało formułę otwartą. Ze względu na ograniczenia czasowe, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 lutego 2021 roku. Należy je kierować mailowo na adres kontaktowy: [email protected]

W mailu zgłoszeniowym należy powinna zostać podana krótka informacja o zrealizowanych projektach lub planowanym projekcie z zakresu edukacji kosmicznej oraz podać dane organizacji pozarządowej z numerem KRS.

Dodatkowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu: 58 500 87 51 (Sławomir Nichczyński).


image
Reklama - z oferty Sklepu Defence24.pl

 

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!