Reklama

Polska

PAK zapowiada czerwcowe spotkanie informacyjne o współpracy z EUMETSAT

Ilustracja: polsa.gov.pl
Ilustracja: polsa.gov.pl

Polska Agencja Kosmiczna i Europejska Organizacja ds. Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych (EUMETSAT) zapraszają do udziału w Dniu informacyjnym poświęconym programom realizowanym przez EUMETSAT. W spotkaniu wezmą udział: dr Clemens Kaiser, Director of Programme Preparation and Development i Eleni Katsampani, Head of Contracts Division EUMETSAT oraz dr inż. Piotr Struzik z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, polski delegat do EUMETSAT. Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca 2017 r. w godzinach 9:30-16:00 w sali A Centrum Bankowo-Finansowego w Warszawie, ul. Nowy Świat 6/12.

Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy polskich podmiotów o programach i zainicjowanie udziału firm i jednostek naukowo-badawczych w postępowaniach konkursowych EUMETSAT oraz wspieranie zainteresowania krajowych podmiotów możliwościami rozwoju związanego z wykorzystaniem danych satelitarnych udostępnianych przez EUMETSAT, co może przyczynić się do efektywniejszego wykorzystania składki wpłacanej przez Polskę do tej organizacji.

W drugiej części spotkania (14:00-16:00) istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnych spotkań z przedstawicielami EUMETSAT celem omówienia zasad współpracy i szans na udział w poszczególnych programach i konkursach EUMETSAT.

Potwierdzenia chęci udziału w spotkaniu należy dokonać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 7 czerwca 2017 r.

Formularz rejestracyjny oraz agenda wydarzenia są dostępne na witrynie internetowej Polskiej Agencji Kosmicznej.

Reklama

Komentarze

    Reklama