Reklama

Polska

PAK zaprasza na briefing z udziałem polskich delegatów do ESA

Ilustracja: esa.int
Ilustracja: esa.int

W dniu 7 czerwca 2017 r. Polska Agencja Kosmiczna organizuje w swoim w warszawskim biurze briefing polskich delegatów do rad programowych i komitetów ESA. Wydarzenie jest skierowane do podmiotów już aktywnych oraz tych zainteresowanych rozpoczęciem działalności w sektorze kosmicznym.

W czasie spotkania delegaci przekażą informacje o zagadnieniach omawianych na ostatnich posiedzeniach rad programowych i komitetów ESA. Polska Agencja Kosmiczna dąży do tego, by briefing jak najbardziej spełnił potrzeby informacyjne polskich podmiotów, dlatego zachęca do przekazywania do PAK propozycji pytań do delegatów oraz tematów, które powinny zostać przez nich poruszone podczas spotkania. Można je kierować na adres mailowy: [email protected].

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie do 5 czerwca 2017 r., do godz. 14:00, formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie, gdzie znajduje się także agenda spotkania.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku zbyt wielu zgłoszeń Agencja zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia rejestracji.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!