Reklama

Polska

Płk Piotr Suszyński Wiceprezesem PAK ds. Obronnych

Płk Piotr Suszyński (po prawej) z prezesem PAK prof. Markiem Banaszkiewiczem, fot. Polska Agencja Kosmiczna
Płk Piotr Suszyński (po prawej) z prezesem PAK prof. Markiem Banaszkiewiczem, fot. Polska Agencja Kosmiczna

Pułkownik Piotr Suszyński został powołany przez Prezesa Rady Ministrów na stanowisko Wiceprezesa Polskiej Agencji Kosmicznej ds. Obronnych z dniem 3 października 2016 roku - informuje PAK na swojej stronie internetowej. 

Pułkownik Piotr Suszyński został powołany przez Prezesa Rady Ministrów na stanowisko Wiceprezesa Polskiej Agencji Kosmicznej ds. Obronnych z dniem 3 października 2016 r. - informuje Polska Agencja Kosmiczna. Piotr Suszyński pełnił obowiązki na tym stanowisku od momentu odwołania w dniu 7 kwietnia br. jego poprzednika generała Lecha Majewskiego, wcześniej był natomiast Szefem Oddziału Rozpoznania Obrazowego i Zabezpieczenia Geograficznego Dowództwa Generalnego RSZ. 

Jak precyzuje Polska Agencja Kosmiczna kandydatura pułkownika Piotra Suszyńskiego na stanowisko Wiceprezesa PAK ds. Obronnych została wyłoniona w drodze otwartego i konkurencyjnego naboru.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!