Reklama

Polska

Karnawałowy Bal ZPSK. Ze szlachetną intencją

Ilustracja: Pixabay
Ilustracja: Pixabay

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego razem z Fundacją Iskierka zapraszają na Bal Karnawałowy ZPSK połączony z aukcją charytatywną na rzecz Fundacji. Odbędzie się on 25 lutego o godzinie 19:00 na III piętrze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, ul Bracka 25 w Warszawie.

Na aukcji będą licytowane formy artystyczne w tematyce kosmicznej stworzone przez podopiecznych fundacji. Możliwe będzie także przekazanie datków na rzecz Fundacji w formie zbiórki. Zarówno w przypadku aukcji, jak i datków, będą dostępne dwie formy płatności – gotówką oraz kartą płatniczą.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji, która zorganizuje wyjazd podopiecznych do Warszawy do Centrum Nauki Kopernik. Koszt wstępu na bal będzie wynosił 180 złotych od osoby. Wydarzenie to jest przewidziane nie tylko dla członków ZPSK ale także przyjaciół, wobec czego Związek zachęca do przybycia wraz z osobą towarzyszącą.

Na balu będzie zapewniona kolacja, a o dobrą atmosferę na wydarzeniu zadba DJ.

Fundacja ISKIERKA niedługo rozpocznie trzynasty rok swojej działalności. Zajmuje się tworzeniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Obecnie pod opieką fundacji znajduje się ponad 500 podopiecznych leczących się głównie na czterech oddziałach onkologii dziecięcej w Chorzowie, Katowicach, Zabrzu i Rzeszowie. Towarzyszy im z pasją, uśmiechem i jest blisko zarówno w chwilach radości jak i smutku. Działa nieszablonowo, konstruktywnie i z otwartością na nowe pomysły.

Szczegóły oraz link do formularza zapisu na bal dostępne są na stronie Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego.

Chęć uczestniczenia w imprezie należy zgłaszać do dnia 21 lutego br.

Źródło: ZPSK

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!