Reklama

Polska

Zaproszenie na warsztaty dotyczące kooperacji z EUMETSAT

Źródło ilustracji: eumetsat.int
Źródło ilustracji: eumetsat.int

Polska Agencja Kosmiczna oraz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy zapraszają do udziału w specjalistycznych warsztatach dotyczących współpracy przemysłowej z Europejską Organizacją ds. Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych (EUMETSAT).

Spotkanie odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2019 r. w godzinach 9:00 -14:00 w siedzibie IMGW – PIB w Krakowie, ul. P. Borowego 14. Warsztaty poprowadzą przedstawiciele PAK oraz IMGW - PIB.

Celem spotkania jest zainicjowanie udziału firm i jednostek naukowo-badawczych w postępowaniach konkursowych EUMETSAT, przekazanie wiedzy na temat skutecznej aplikacji o kontrakty tej organizacji, jak również zwiększenie zainteresowania krajowych podmiotów potencjalnymi możliwościami rozwoju gospodarczego związanego z wykorzystaniem danych satelitarnych, których właścicielem jest EUMETSAT.

W trakcie wydarzenia przekazane zostaną m. in. informacje na temat programów i misji realizowanych przez EUMETSAT, korzyści z członkostwa Polski w tej organizacji, współpracy polskich podmiotów z EUMETSAT, jak również odpowiedniego przygotowywania oferty przetargowej oraz wymogów formalno-prawnych i merytorycznych związanych ze skutecznym aplikowaniem o kontrakty tej organizacji. W drugiej części spotkania zainteresowane podmioty będą mogły przeprowadzić indywidualne konsultacje z przedstawicielami PAK i IMGW – PIB.

Zgłoszenia od osób zainteresowanych wzięciem udziału w warsztatach będę przyjmowane do dnia 29 marca 2019 r.

Szczegóły, agenda wydarzenia oraz formularz do zgłoszenia uczestnictwa dostępne są na stronie Polskiej Agencji Kosmicznej.

Źródło: PAK

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!