Reklama

POLITYKA I PRAWO KOSMICZNE

Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego

Ilustracja: Ambasada Hiszpanii
Ilustracja: Ambasada Hiszpanii

Ambasada Hiszpanii oraz ICEX España Exportación e Inversiones zapraszają na konferencję pt. Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego, która odbędzie się 17 stycznia 2019 w Warszawie. Honorowym patronem wydarzenia są Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii i Polska Agencji Kosmiczna, a partnerami konferencji są Centro para el Desarollo Tecnológico Industrial, zrzeszenia branżowe TEDAE i SpacePL oraz firmy Airbus, GMV, Indra i Sener.

Celem konferencji jest prezentacja planów strategicznych i wymiana doświadczeń przez przedstawicieli instytucji rządowych, prezentacja potencjału Polski i Hiszpanii w zakresie technologii kosmicznych oraz poszukiwanie możliwości współpracy biznesowej. 

Na dzień dzisiejszy udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Polskiej Agencji Kosmicznej, hiszpańskiego Ministerstwa Obrony, CDTI oraz zrzeszenia branżowe z obu krajów. W konferencji weźmie udział duża grupa przedsiębiorców Hiszpanii.

Po zakończeniu części instytucjonalnej odbędzie się networking pomiędzy firmami z branży kosmicznej z Hiszpanii i z Polski. Firmy zainteresowane udziałem w konferencji mogą zgłaszać swój udział poprzez formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji na temat konferencji udziela Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii, p. Leszek Winiarek, tel.: 22 617 15 90, email: [email protected]

Źródło: Ambasada Hiszpanii

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!