Reklama

POLITYKA I PRAWO KOSMICZNE

Wizyta przedstawicieli polskiego sektora kosmicznego w Rumunii wkrótce pod auspicjami PAK

Ilustracja: Romanian Space Agency (ROSA) via Facebook
Ilustracja: Romanian Space Agency (ROSA) via Facebook

Polska Agencja Kosmiczna zaprasza do udziału w wizycie przedstawicieli polskiego sektora kosmicznego w Rumunii, która odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2018 r. Organizatorami wyjazdu są: Rumuńska Agencja Kosmiczna (ROSA) oraz Polska Agencja Kosmiczna (PAK) we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP.

Celem wizyty jest m. in. prezentacja potencjału i kompetencji firm i instytutów naukowo-badawczych z Polski i Rumunii oraz umożliwienie nawiązania kontaktów między podmiotami z obu krajów, a także rozmowy o współpracy instytucjonalnej pomiędzy PAK i ROSA. W trakcie wizyty planowane są: prezentacje polskich i rumuńskich podmiotów, rozmowy B2B, a także wizyta w czterech wybranych zakładach i instytutach naukowo-badawczych rumuńskiego sektora kosmicznego.

Dojazd i nocleg zainteresowane podmioty pokrywają we własnym zakresie a kwestie logistyczne (transport) na miejscu organizuje strona rumuńska.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać do 31.10.2018 r.

Więcej szczegółów dostępnych jest pod tym adresem.

Źródło: PAK

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!