Reklama

Polska

POLSA: Konkurs na doradztwo dla krajowego przemysłu kosmicznego

  • Fot. Polska Agencja Kosmiczna POLSA
    Fot. Polska Agencja Kosmiczna POLSA

Polska Agencja Kosmiczna POLSA ogłosiła II edycję konkursu „Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego”. Jego celem jest ułatwienie polskim przedsiębiorcom aplikacji w konkursach Europejskiej Agencji Kosmicznej. 

Polska Agencja Kosmiczna POLSA ogłosiła II edycję konkursu "Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego". Jego celem jest ułatwienie polskim przedsiębiorcom aplikacji w konkursach Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), w tym w ramach "Polish Industry Incentive Scheme".

Polska Agencja Kosmiczna ma świadczyć bezpłatną pomoc merytoryczną w postaci usług doradczych dotyczących oceny technologii w kontekście planów i zamierzeń technologicznych ESA oraz obejmujących podstawowy zakres pomocy formalnej, prawnej i finansowej związanej z przygotowaniem aplikacji konkursowej wniosku do Europejskiej Agencji Kosmicznej

Program jest kierowany do małych i średnich przedsiębiorców, którzy opracowują lub wdrażają innowacje technologiczne dla przemysłu kosmicznego, a także opracowują produkty wykorzystujące techniki satelitarne. Konkurs jest skierowany także do firm z sektora zaawansowanych technologii, które planują rozszerzyć działalność na sferę kosmiczną. 

Nabór wniosków o udzielenie wsparcia będzie się odbywać do 30 listopada 2015 r.

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, można znaleźć na stronie internetowej POLSA

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!