Reklama

Polska

POLSA zaprasza na Forum Space Market

Ilustracja: POLSA
Ilustracja: POLSA

Polska Agencja Kosmiczna zachęca do udziału w forum „Space Market”, które odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. (środa) o godz. 9:00 w Warszawie. 

Polska Agencja Kosmiczna wraz z Europejską Agencją Kosmiczną organizują forum „Space Market” poświęcone przeglądowi europejskiego i światowego rynku kosmicznego oraz przedstawieniu możliwości stojących przed polskimi podmiotami. Prelegentami będą przedstawiciele Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz stowarzyszenia Eurospace, organizacji non-profit zrzeszającej ponad 50 europejskich firm branży kosmicznej. Goście zaprezentują m.in. informacje dotyczące światowego i europejskiego rynku kosmicznego, finansowania branży, możliwości technologicznych w wybranych krajach europejskich, jak również perspektyw współpracy przy nadchodzących misjach ESA.

Forum skierowane jest przede wszystkim do menedżerów przedsiębiorstw i kierowników projektów instytucji badawczo-naukowych zaangażowanych w projekty kosmiczne. Wiedza pozyskana podczas forum „Space Market” może pomóc krajowym podmiotom w ocenie własnego potencjału oraz podjęciu dalszych decyzji dotyczących rozwoju w obszarze kosmosu.

Forum „Space Market”, odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. (środa) o godz. 9:00 w Warszawie. Dokładny adres miejsca, w którym odbędzie się forum, zostanie podany w najbliższym czasie.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału do dnia 31 marca 2017 r. poprzez formularz dostępny na stronie PAK.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!