Reklama

Polska

Polskie stoisko na Space Tech Expo w Bremie

Ilustracja: spacetechexpo.eu
Ilustracja: spacetechexpo.eu

W dniach 24-26 października 2017 r. w Bremie odbędzie się druga edycja branżowych targów kosmicznych Space Tech Expo.W wydarzeniu, w charakterze wystawcy, weźmie także udział Polska Agencja Kosmiczna z własnym stoiskiem.

Polskie stoisko będzie służyło promocji krajowego sektora kosmicznego, prezentacji potencjału, kompetencji i oferty polskiego przemysłu i jednostek naukowo-badawczych zaangażowanych w działalność kosmiczną, a także ułatwieniu krajowym podmiotom nawiązania nowych kontaktów z zagranicznymi partnerami.

Władze Agencji zachęcają do udziału w Space Tech Expo i do skorzystania z polskiego stoiska w celu prowadzenia spotkań biznesowych. Informują również o możliwości przekazania do PAK broszur, katalogów i prospektów polskich firm i jednostek naukowo-badawczych, które pracownicy Agencji będą prezentować i udostępniać gościom odwiedzającym polskie stoisko.

Udział w wydarzeniu w charakterze gościa jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Link do formularza rejestracyjnego, a także lista wystawców znajduje się na tej stronie.

Space Tech Expo to największa w Europie impreza targowa poświęcona wyłącznie technologiom kosmicznym. Organizatorzy przewidują udział ok. 200 wystawców z całej Europy. Najliczniej będą reprezentowane podmioty z Niemiec, Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii. Wśród wystawców znajdą się m. in. Airbus D&S, Thales Alenia Space, OHB, Ruag, znaczące, niemieckie instytuty naukowo-badawcze: Max Planck Institute, Frauenhofer Institute, ZARM oraz agencje kosmiczne: ESA, DLR, a także organizacje branżowe z Francji, Belgii i Grecji.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie PAK.

Czytaj też: PAK i MSZ zachęcają przedstawicieli sektora kosmicznego do odwiedzenia Szwecji

Źródło: Polska Agencja Kosmiczna

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!