Reklama

Polska

Polsko-Belgijski Dzień Przemysłu Kosmicznego

Fot. polsa.gov.pl
Fot. polsa.gov.pl

Polska Agencja Kosmiczna, Belgian Science Policy Office (BELSPO) oraz Ambasada Belgii w Warszawie zapraszają firmy i jednostki naukowo-badawcze z polskiego sektora kosmicznego do udziału w Polsko-Belgijskim Dniu Przemysłu Kosmicznego, który odbędzie się 14 września 2017 r. w Centrum BELWEDER KLONOWA w Warszawie.

Celem wydarzenia jest prezentacja potencjału i kompetencji firm i instytutów naukowo-badawczych z Polski i Belgii, ułatwienie im nawiązania wzajemnych kontaktów oraz podjęcie rozmowy na temat polsko-belgijskiej współpracy w dziedzinie technologii kosmicznych.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu są proszone o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wskazanie, z którymi podmiotami z Belgii chciałyby przeprowadzić rozmowy. Termin rejestracji upływa 4 września 2017 r.

Wstępny program spotkania, lista uczestniczących w nim belgijskich firm oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie PAK.

Czytaj też: Polskie stoisko na Space Tech Expo w Bremie

Źródło: Polska Agencja Kosmiczna

 

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!