Reklama

Polska

Posiadanie lokalnego partnera niezwykle ważne dla DigitalGlobe [Defence24 TV]

”Dla takiej firmy jak DigitalGlobe niezmierne istotne jest posiadanie lokalnego partnera, pozwala na ustanowienie bliższej współpracy z naszymi kontrahentami. Pozwala na dostarczanie wsparcia na poziomie lokalnym w czasie rzeczywistym i oczywiście - w lokalnym języku. Pozwala także na rozwój naszych produktów i usług, niezależnie od tego, czy pracujemy z klientem w sektorze obronnym, rządowym, czy z innymi podmiotami komercyjnymi” - mówi dla Space24.pl Andy Stephenson, dyrektor programów obronnych spółki DigitalGlobe w Europie.

Myślę, że w miarę rozwoju naszego biznesu i szans zawsze będzie okazja dla firm, takich jak DigitalGlobe, by inwestować czas, wysiłki i zasoby tutaj, w Polsce.

Andy Stephenson, dyrektor programów obronnych w Europie, DigitalGlobe

Myślę, że WZE zrobiło ogromne postępy, jeśli chodzi o poczynione w celu stworzenia środowiska i zaplecza inwestycje, które sprzyjają ustanowieniu warunków wymaganych do budowania satelitów. (...) zaplecze, jakie tu istnieje, to krok w dobrym kierunku i widzimy tu też strategię i plan na ciągłe inwestycje, co, jak sądzę, będzie bardzo istotne w toku procesu tworzenia przez WZE długoterminowej strategii dotyczącej kosmosu.

Andy Stephenson, dyrektor programów obronnych w Europie, DigitalGlobe
Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!