Reklama

PRZEMYSŁ KOSMICZNY

Początek kolejnej odsłony konkursu stażowego ARP i ZPSK

Źródło ilustracji: space.biz.pl
Źródło ilustracji: space.biz.pl

Rozpoczął się I etap konkursu o staż. Jest to już IV edycja wspólnego projektu ARP S.A. oraz ZPSK – „Rozwój kadr sektora kosmicznego”.

Wszystkie 3 poprzednie edycje odniosły duży sukces, zwłaszcza w kontekście pozyskiwania talentów do podmiotów tworzących polski sektor kosmiczny. Konkurs ten, zarówno w 2016, 2017, jak i 2018 roku, cieszył się dużą popularnością wśród studentów i absolwentów.

W związku z sukcesem poprzednich edycji organizatorzy postanowili uruchomić kolejną, IV odsłonę konkursu, w której wybrane zostanie 15 podmiotów, w których odbędą się staże.

Tym samym, organizatorzy zachęcają i zapraszają firmy i instytuty zrzeszone w ZPSK do zgłaszania swoich kandydatur w terminie 22.05 – 31.05.2019 roku do godziny 17.00.

Etapem drugim konkursu będzie wybór jego uczestników – studentów oraz absolwentów. O rozpoczęciu tego etapu informacje pojawią się 3 czerwca.

Rozpoczęcie staży jest planowane na wrzesień br.

Organizatorzy serdecznie dziękują podmiotom biorącym udział w poprzednich odsłonach programu za ich zaangażowanie finansowe oraz czasowe w rozwój kadr sektora kosmicznego.

Więcej szczegółów odnośnie zgłoszenia do konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego.

Źródło: ZPSK

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!