Reklama

Polska

Spotkanie o finansowaniu projektów kosmicznych z programu Horyzont 2020 w Gdańsku

  • Ilustracja: Horyzont 2020 via polsa.gov.pl
    Ilustracja: Horyzont 2020 via polsa.gov.pl

W dniu 21 września 2016 r. w Gdańsku odbędzie się dzień informacyjny dotyczący „Możliwości finansowania projektów kosmicznych z Programu HORYZONT 2020”- informuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE. 

W dniu 21 września 2016 r. w Gdańsku odbędzie się dzień informacyjny dotyczący „Możliwości finansowania projektów kosmicznych z Programu HORYZONT 2020”. Spotkanie odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej na ul. Narutowicza 11/12 w sali 300. Wydarzenie jest organizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy działający przy Politechnice Gdańskiej, Polską Agencję Kosmiczną oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE. 

Podczas dnia informacyjnego przedstawione zostaną informacje na temat planowanego ogłoszenia konkursu w obszarze Przestrzeń kosmiczna w Programie Horyzont 2020, efektywnego korzystania z Participant Portal, procesu przygotowania, składania i oceny wniosków projektowych, poszukiwania partnerów oraz oferty wsparcia dla wnioskodawców. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych.

Horyzont 2020  to największy w historii program finansowania badań naukowych i innowacji w Unii Europejskiej. Jego budżet w latach 2014-2020 ma wynieść 80 mld euro

Szczegóły wydarzenia i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!