Reklama

Polska

Stoisko PAK na warszawskim Pikniku Naukowym

Fot. polsa.gov.pl
Fot. polsa.gov.pl

W dniu 3 czerwca 2017 r. na Stadionie Narodowym odbyła się 21. edycja Pikniku Naukowego organizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wśród setek namiotów znalazło się wielu wystawców z kraju i zagranicy, swoje stoisko przygotowała też po raz pierwszy Polska Agencja Kosmiczna. PAK gościła na Pikniku dzięki uprzejmości Głównego Urzędu Miar i z tą instytucją dzieliła namiot.

Zainteresowani goście mogli obejrzeć prezentację multimedialną opisującą okoliczności powstania, cele i zadania realizowane przez PAK. Dla najważniejszych odwiedzających - dzieci i młodzieży szkolnej - PAK przygotowała upominki w postaci książki popularnonaukowej pt. "Jak to działa? Kosmos" autorstwa specjalisty Departamentu Edukacji, Przemysława Rudzia, który dla chętnych podpisywał książkę. Stoisko Polskiej Agencji Kosmicznej było chętnie odwiedzane przez uczestników Pikniku Naukowego.

Czytaj też: Stoisko Polskiej Agencji Kosmicznej na targach Ostróda 2017 Pro Defense

Źródło: Polska Agencja Kosmiczna

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!