Reklama

Polska

Studenci Politechniki Białostockiej nagrodzeni przez I3TO [Space24.pl TV]

Fot. Space24.pl
Fot. Space24.pl

Zespół studentów Politechniki w Białymstoku został wraz z opiekunami wyróżniony nagrodą „Innowator Roku” przez szefa Inspektoratu Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych (I3TO).

Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych ogłosił wyniki III edycji konkursu "Innowacje dla Sił Zbrojnych RP". Przedsięwzięcie organizowane było pod patronatem honorowym ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Wyniki konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 22 marca br. w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie.

Podczas uroczystości szef Inspektoratu Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych płk dr hab. inż. Sławomir Augustyn uhonorował nagrodą specjalną „Innowator Roku” zespół studentów i ich opiekunów z Politechniki Białostockiej za osiągnięcia w budowie analogów łazików marsjańskich.

Czytaj też: Nagrody dla nauki i przemysłu. MON wyróżnił "Innowacje dla Sił Zbrojnych RP" [Defence24.pl TV]

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!