Reklama

Polska

Konferencja "Kosmiczne ścieżki kariery". Trwa budowa kadr dla polskiego sektora kosmicznego

Ilustracja: ARP
Ilustracja: ARP

Dnia 30 sierpnia 2018 r. podczas konferencji „Kosmiczne ścieżki kariery. Budujemy kadry dla sektora technologii kosmicznych” przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) zaprezentują ofertę krajowych i zagranicznych instytucji realizujących programy wspierające rozwój kompetencji niezbędnych do pracy w kosmicznym biznesie.

Ponadto, razem z ekspertami z administracji, uczelni wyższych oraz z biznesu postarają się odpowiedzieć na przykładowe pytania:

  • Jak wystartować ze swoją kosmiczną karierą?
  • Jak pogodzić pracę naukową z pracą w przemyśle?
  • Jak pozyskać kompetentnych pracowników?

ARP zaprasza serdecznie na konferencję: studentów, członków studenckich kół naukowych, stażystów, młodych pracowników naukowych i pracowników dydaktycznych z uczelni wyższych, pracodawców – przedstawicieli firm sektora kosmicznego.

30.08.2018 r., rozpoczęcie godzina 11.00. (rejestracja od 10.00)
Biblioteka ARP SA, ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa

Podczas imprezy już po raz trzeci wybrani stażyści oraz reprezentanci podmiotów członkowskich ZPSK spotkają się na gali finałowej wieńczącej konkurs i otwierającej staż „Rozwój kadr sektora kosmicznego”. Od września do lutego 11 absolwentów odbędzie staż dostosowany do rynku kosmicznego i ich wiedzy oraz umiejętności.

W gali weźmie udział m.in. Minister Jadwiga Emilewicz oraz Wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Piotr Dardziński.

Więcej szczegółów i link do rejestracji na stronach:
- Agencji Rozwoju Przemysłu
- Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego

Organizator: Agencja Rozwoju Przemysłu SA
Partnerzy Konferencji: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego, Polska Agencja Kosmiczna, Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA)

Źródła: ARP/ZPSK

Reklama

Komentarze

    Reklama