Reklama

PRZEMYSŁ KOSMICZNY

Wrocławska konferencja Kadry Przyszłości 2019. Licznie reprezentowany sektor kosmiczny

Ilustracja: Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii via Facebook
Ilustracja: Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii via Facebook

W dniach 25-26 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Politechniki Wrocławskiej odbędzie się konferencja Kadry Przyszłości 2019.

W programie wydarzenia zaplanowano wystąpienia wybitnych naukowców, znanych prelegentów oraz przedstawicieli polskiego biznesu. Początek w czwartek, 25 kwietnia, o godz. 13:00.

W otwarciu konferencji wezmą udział: prof. Cezary Madryas, rektor PWr, Jarosław Gowin, minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii oraz Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.

W wydarzeniu weźmie udział prezes ZPSK oraz dyrektor ds. sektora kosmicznego w firmie GMV Innovating Solutions – Paweł Wojtkiewicz, który wygłosi prelekcję na temat innowacji w kosmosie. Wystąpienie podczas konferencji będzie miał także prezes zarządu Creotech Instruments S.A. Jacek Kosiec, dyrektor generalny i współzałożyciel ICEYE Rafał Modrzewski oraz członek zarządu Astronika Sp. z o.o. Tomasz Kuciński.

Uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się z beneficjentami programu Doktoratów Wdrożeniowych, uczestnikami olimpiad przedmiotowych Szkoły Orłów, studentami programu Najlepsi z najlepszych! 2.0, finalistami programu LIDER oraz uczestnikami programu Mistrzowie Dydaktyki.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polski Ośrodek Rozwoju Technologii PORT.

Źródło: ZPSK

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!