Reklama

Strona główna

Nagroda za innowacyjność dla Creotech

Ilustracja: Creotech Instruments S.A.
Ilustracja: Creotech Instruments S.A.

Nagrodę Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej INNOVATICA wręczono w czasie finału VII Kongresu Innowacyjnej Gospodarki, 9 czerwca. W imieniu spółki Creotech Instruments S.A., nagrodzonej w kategorii „Innowacyjna firma” statuetkę i dyplom odebrał Jacek Kosiec, Dyrektor Programu Kosmicznego.

Nagroda Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej za osiągnięcia w dziedzinie innowacji w polskiej gospodarce przyznawana jest w trzech kategoriach: „Innowacyjna firma / uczelnia / organizacja”, „Innowacyjne rozwiązanie” (produkt, technologia lub usługa) i „Osobistość innowacyjna”. Wnioski konkursowe ocenili członkowie Kapituły Nagrody, w której skład weszli: Zbigniew Dworzecki z Katedry Zarządzania w Gospodarce (Szkoła Główna Handlowa), Witold Bielecki - Rektor Akademii Leona Koźmińskiego, Andrzej Arendarski - Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Dariusz Szewczyk - p.o. Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Michał Kleiber - były Prezes Polskiej Akademii Nauk.

Creotech Instruments S.A. został już doceniony kilkakrotnie na różnych polach, ale nagroda za innowacyjność cieszy nas szczególnie. Nasza działalność skupia się na uczestnictwie w projektach kosmicznych, w których poprzeczka technologiczna umieszczona jest wyjątkowo wysoko. Ciągły pęd do rozwijania kompetencji i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań, to stały element naszej pracy. To, że nagroda za innowacyjność trafia do przedstawiciela przemysłu kosmicznego w Polsce, to dla nas kolejny dowód na to, że sektor kosmiczny może stać się jednym z innowacyjnych ‘stożków wzrostu’ dla polskiego przemysłu i dać impuls rozwojowy całej gospodarce.

Jacek Kosiec, Dyrektor Programu Kosmicznego, Creotech Instruments S.A.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!