Reklama

Polska

Zaczął się pierwszy etap drugiego konkursu o staż w przemyśle kosmicznym

Fot. ARP S.A.
Fot. ARP S.A.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego informują, że 25 maja 2017 r. rozpoczęła się już II edycja KONKURSU O STAŻ – Rozwój kadr sektora kosmicznego dla absolwentów studiów na kierunkach technicznych i młodych naukowców. W ramach konkursu wybranych zostanie 15 podmiotów (firm oraz instytutów badawczych), w których zorganizowane zostaną staże dla 15 osób (w tym 8 miejsc stażowych w małych średnich przedsiębiorstwach).

Konkurs organizowany jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora. Dzięki sukcesowi pierwszej edycji konkursu, jego druga edycja ma miejsce od razu po zakończeniu poprzedniej.  W konkursie mogą wziąć udział podmioty zrzeszone w Związku (I etap) oraz absolwenci i młodzi naukowcy kierunków technicznych (II etap).

W konkursie wybrane zostanie 15 podmiotów, w których odbędą się staże. Organizatorzy zachęcają i zapraszają firmy i instytuty zrzeszone w ZPSK do zgłaszania swoich kandydatur w terminie 25.05 – 31.05.2017 roku do godziny 15.00. O wyborze firm decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin konkursu, formularz rejestracyjny dla firm oraz wzór umowy dostępne po napisaniu na adres: [email protected]

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej ZPSK.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!