Reklama

Polska

II Dzień Informacyjny Sektora Kosmicznego

  • Logo: Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych
    Logo: Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych

Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych organizuje w dniu 1 grudnia 2015 roku w Warszawie „II Dzień Informacyjny Sektora Kosmicznego - potrzeby i kierunki rozwoju sektora kosmicznego w obszarze obronności”. W odróżnieniu od pierwszej konferencji, podczas drugiej edycji mają się zaprezentować przede wszystkim dysponenci sprzętu wojskowego. 

Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych organizuje konferencję "II Dzień Informacyjny Sektora Kosmicznego - potrzeby i kierunki rozwoju sektora kosmicznego w obszarze obronności". Spotkanie odbędzie się w dniu 1 grudnia 2015 roku w godz. 09.00 - 15.00 na ul. Dymińskiej 13 w Warszawie. 

Jak zapowiada organizator: - "Przedstawiciele przemysłu, wojska oraz nauki będą mieli sposobność wymiany informacji, wiedzy oraz doświadczeń a przede wszystkim zrozumienia potrzeb i wymagań związanych z technologiami kosmicznymi rozwijanymi na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa." To już druga edycja wydarzenia, pierwsza miała miejsce w lutym br. Tym razem w konferencji mają wziąć udział także przedstawiciele wojska, którzy są odpowiedzialni za definiowanie wymagań i strategię rozwoju Sił Zbrojnych. 

Rejestracja uczestników prowadzona jest za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 25 listopada 2015 r. Więcej informacji na ten temat jest dostępnych na stronie internetowej Inspektoratu Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!