Reklama

Polska

III edycja konkursu innowacji I3TO

Gala finałowa poprzedniej edycji konkursu, fot. Wojskowe Zakłady Mechaniczne, http://wzms.pl/
Gala finałowa poprzedniej edycji konkursu, fot. Wojskowe Zakłady Mechaniczne, http://wzms.pl/

Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych do 30 listopada br. czeka na wnioski konkursowe w III edycji konkursu „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP”. Defence24.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych zaprasza do udziału w III edycji konkursu na najlepsze innowacyjne rozwiązanie techniczne w dziedzinie obronności o nazwie „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP”. Konkurs organizowany jest pod patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Komitetowi Honorowemu przedsięwzięcia przewodniczy Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Bartosz Kownacki.

W konkursie mogą wziąć udział podmioty gospodarcze, instytucje naukowo-badawcze i edukacyjne, zarejestrowane i mające siedzibę w Polsce oraz osoby fizyczne posiadające obywatelstwo polskie. Do konkursu mogą być zgłaszane koncepcje, pomysły, realizowane projekty na dowolnym etapie realizacji wdrożenia lub gotowe produkty i rozwiązania możliwe do zastosowania i wykorzystania w Siłach Zbrojnych RP.

W bieżącej edycji przewidziano trzy kategorie: koncepcje; projekty badawczo-rozwojowe; prototyp/wyrób gotowy. W każdej z nich Kapituła Konkursu przyzna nagrody I, II i III stopnia.

Wnioski konkursowe należy dostarczyć do kancelarii jawnej I3TO lub przesłać na adres Inspektoratu: ul. Krajewskiego 3/5, 00-909 Warszawa w terminie do 30 listopada 2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 22 marca 2017 r.

Więcej szczegółów, w tym regulamin można znaleźć na stronie internetowej I3TO

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!