Reklama

NAUKA I EDUKACJA

Przed nami konferencja finałowa cyklu Hackathon HackVision - bądź z nami na żywo

Autor. Hackvision

Instytutu Geodezji i Kartografii oraz Absiskey Polska zapraszają do udziału w konferencji podsumowującej cykl Hackathonów HackVision, realizowanych w ramach projektu Framework Partnership Agreement on Copernicus User Uptake (FPCUP). Wydarzenie odbędzie się 18 maja 2023 r. w formie hybrydowej.

Reklama

18 maja br. odbędzie się konferencja organizowana przez Instytutu Geodezji i Kartografii oraz Absiskey Polska, która ma na celu podsumowanie cyklu Hackathonów HackVision, realizowanych w ramach projektu Framework Partnership Agreement on Copernicus User Uptake (FPCUP). Wyzwania, przed jakimi stanęły zespoły, powiązane były z Regionalnymi Inteligentnymi Specjalizacjami oraz z wyzwaniami lokalnymi i odpowiadały na problemy dotyczące na przykład:

Reklama
  • optymalizacji ruchu drogowego,
  • monitorowania upraw rolnych,
  • zużycia energii w infrastrukturze miejskiej,
  • monitorowania miejskich wysp ciepła.
Reklama

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej. Uczestnicy będą gościć na żywo w Brain Embassy, ul. Konstruktorska 11 w Warszawie (max 100 osób, decyduje kolejność zgłoszeń). Będzie również możliwość dołączenia online. Wśród zaproszonych Gości będą przedstawiciele uczelni, jednostek administracyjnych, biznesu oraz studenci. Uczestnictwo w konferencji będzie potwierdzone Certyfikatem. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w konferencji w wersji stacjonarnej lub online, poniżej link do rejestracji .

Podczas finału zostaną także ogłoszeni zwycięzcy płatnego stażu w Łukasiewicz – PIAP. Więcej informacji oraz agendę wydarzenia znajdą Państwo na stronach:

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected], [email protected]

Źródło: HackVision

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!