Reklama

Polska

Zostań konsultantem POLSA

Fot. NASA
Fot. NASA

Polska Agencja Kosmiczna uruchomiła na swoje stronie internetowej możliwość rejestracji do Bazy Konsultantów POLSA. Jak informuje Agencja poszukiwani są specjaliści z różnych dziedzin - nauki, przemysłu, administracji i edukacji. 

Polska Agencja Kosmiczna uruchomiła na swoje stronie internetowej możliwość rejestracji do Bazy Konsultantów POLSA. Jak informuje Agencja poszukiwani są eksperci z różnych dziedzin - nauki, przemysłu, administracji i edukacji, którzy są chętni do nawiązania współpracy z instytucją w charakterze konsultantów. 

Jak informuje Polska Agencja Kosmiczna wsparcie eksperckie w związku z prowadzoną działalnością jest potrzebne w wielu dziedzinach takich jak doradztwo specjalistyczne, projekty edukacyjne, ekspertyzy technologiczne, a także ogłaszanie konkursów. 
 
Swoją kandydaturę można zarejestrować w Bazie Konsultantów POLSA w języku polskim lub angielskim poprzez specjalny formularz na stronie internetowej Polskiej Agencji Kosmicznej

 

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!