Reklama

ZOBACZ WIĘCEJ - WIADOMOŚCI

Czas na zmiany! Serwisy Grupy Defence24 w nowej odsłonie

Autor. Defence24

Po miesiącach wytężonej pracy, obejmującej testy, analizy i liczne dyskusje - z dumą prezentujemy Państwu nasze serwisy w zupełnie nowej odsłonie.

Dostrzegając zmiany zachodzące zarówno we współczesnym świecie, jak i przestrzeni medialnej, podjęliśmy wysiłek związany z dostosowaniem do nich serwisów Grupy Defence24. Wprowadzone modyfikacje pozwolą nam nie tylko skuteczniej informować Państwa o tym co ważne, ale również rozwijać działalność ekspercką i analityczną - czyniąc ją bardziej przejrzystą oraz przystępną.

Serwisy Grupy Defence24 stały się dla wielu z Państwa jednym z najważniejszych źródeł informacji - dziękujemy za to zaufanie i dajemy słowo, że zrobimy wszystko, aby go nie zawieść. Wierzymy, że wyposażeni w nowe narzędzia, umożliwiające także większą interakcję z Czytelnikami, będziemy tworzyć zupełnie nową jakość w polskiej przestrzeni medialnej.

Mamy nadzieję, że nie tylko nadal będziecie Państwo z nami, ale i że zechcecie dzielić się swoimi uwagami, sugestiami oraz opiniami - nie mamy bowiem wątpliwości, że bez Was nasza praca nie miałaby sensu.

/-/ Piotr Małecki, Prezes Zarządu Defence24

Reklama
Reklama

Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!