Reklama

Polska

Dzień informacyjny o finansowaniu projektów kosmicznych z Horyzont 2020 w Gdańsku

Ilustracja: Horyzont 2020 via polsa.gov.pl
Ilustracja: Horyzont 2020 via polsa.gov.pl

W dniu 21 września 2016 r. w Gdańsku odbędzie się dzień informacyjny: „Możliwości finansowania projektów kosmicznych z Programu HORYZONT 2020”. 

Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Regionalny Punkt Kontaktowy działający przy Politechnice Gdańskiej, Polską Agencję Kosmiczną oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE. Spotkanie odbędzie się w dniu 21 września 2016 r. na Politechnice Gdańskiej w Gmachu Głównym przy ul. Narutowicza 11/12 w sali 300.

Podczas dnia informacyjnego przedstawione zostaną informacje na temat planowanego ogłoszenia konkursu w obszarze Przestrzeń kosmiczna w Programie Horyzont 2020, efektywnego korzystania z Participant Portal, procesu przygotowania, składania i oceny wniosków projektowych, poszukiwania partnerów oraz oferty wsparcia dla wnioskodawców.

Więcej informacji i dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej Polskiej Agencji Kosmicznej

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!