Reklama

Polska

III Dzień Informacyjny Sektora Kosmicznego w I3TO

  • fot. http://www.telespazio.it/

W dniu 28 czerwca 2016 roku Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych organizuje konferencje III Dzień Informacyjny Sektora Kosmicznego: technologie kosmiczne w służbie Sił Zbrojnych RP, która odbędzie się w warszawskiej cytadeli. Patronem honorowym wydarzenia jest Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Pan Bartosz Kownacki.

Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych zaprasza na III Dzień Informacyjny Sektora Kosmicznego: technologie kosmiczne w służbie Sił Zbrojnych RP, który odbędzie się w dniu 28 czerwca 2016 r. w godzinach 09.00 - 15.00 w Warszawie, przy ul. Dymińskiej 13 (obiekt Cytadela). Patronem honorowym wydarzenia jest Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Pan Bartosz Kownacki.

 Konferencja skierowana jest przede wszystkim do potencjalnych użytkowników w resorcie obrony narodowej, takich jak gestorzy sprzętu wojskowego, organizatorzy systemów funkcjonalnych i innych instytucji wojskowych zainteresowanych badaniami i rozwojem w zakresie technologii kosmicznych. Podczas trzech sesji poświęconych tematyce rozwoju technologii kosmicznych i satelitarnych w Polsce, związanych z nawigacją, komunikacją oraz obserwacją Ziemi i przestrzeni kosmicznej, przedstawiciele nauki oraz przemysłu będą mieli możliwość zaprezentowania swoich doświadczeń dotyczących udziału w krajowych i międzynarodowych programach rozwojowo-badawczych oraz przekazania zdobytej wiedzy na forum uczestników spotkania.

Rejestracja uczestników prowadzona będzie drogą mailową do dnia 20 czerwca 2016 r. Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie internetowej I3TO

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Komentarze

    Reklama