Reklama

Polska

Konferencja Badań Kosmicznych. W styczniu na Uniwersytecie Gdańskim

Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego wraz z Komisją Nauk Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk oddział w Gdańsku, uprzejmie zapraszają do wzięcia udziału w Konferencji Badań Kosmicznych. Polski Kodeks Kosmiczny 3,2,1,…START!

Wydarzenie odbędzie się 11 stycznia 2018 r. w Gdańsku, na Wydziale Prawa i Administracji UG. Konferencja będzie poświęcona w głównej mierze problemom prawnym związanym z aktywnością w przestrzeni kosmicznej.

Konferencja Badań Kosmicznych. Polski Kodeks Kosmiczny 3,2,1 …START! jest kolejnym wydarzeniem z cyklu przedsięwzięć organizowanych przez trójmiejskie uczelnie wraz z Komisją Nauk Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk oddział w Gdańsku. Celem jest stworzenie platformy do wymiany poglądów i wiedzy dla specjalistów branży kosmicznej. Konferencja w założeniu ma mieć charakter cykliczny, dając przy tym okazję do upowszechnienia wiedzy na temat badań kosmicznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem niniejszej strony internetowej.

Organizator zaprasza również na stronę internetową Konferencji Badań Kosmicznych.

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!