Reklama

Polska

Polska Agencja Kosmiczna wyłoniła kandydata na stanowisko radcy prawnego

Ilustracja: Polska Agencja Kosmiczna
Ilustracja: Polska Agencja Kosmiczna

Polska Agencja Kosmiczna zakończyła nabór na stanowisko radcy prawnego. W postępowaniu rekrutacyjnym zwyciężył Radomir Wasilewski.

Ogłoszenie o naborze do PAK pracownika na stanowisko radcy prawnego pojawiło się w Biuletynie Informacji Publicznej z numerem 73, dnia 21 lutego 2017 r. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na wskazanym stanowisku mogły składać dokumenty do 7 marca 2017 r.

Informacja o zakończeniu postępowania rekrutacyjnego została podana do wiadomości publicznej 12 kwietnia 2017 r. Do podjęcia pracy w Polskiej Agencji Kosmicznej na stanowisku radcy prawnego został wybrany Pan Radomir Wasilewski z Otwocka.

W uzasadnieniu wyboru kandydata napisano: "W toku przeprowadzonego naboru uznano, iż Pan Radomir Wasilewski spełnił w najwyższym stopniu wymagania zawarte w ogłoszeniu o naborze, dlatego też uznano go za najbardziej odpowiedniego kandydata do zatrudnienia na stanowisku Radcy prawnego w Polskiej Agencji Kosmicznej. Rozległa wiedza i doświadczenie Pana Radomira Wasilewskiego daje gwarancję wykonywania obowiązków służbowych na najwyższym poziomie."

Czytaj też: Rzeczpospolita: Płk Suszyński nadal na czele Polskiej Agencji Kosmicznej

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!