SKANER Space24: Roboty pod paragrafem. Powstaje europejskie prawo dotyczące sztucznej inteligencji

27 lutego 2017, 10:32

SKANER SPACE24: Gościem odcinka był Michał Boni, poseł Parlamentu Europejskiego, który mówił o rozwoju robotyki i sztucznej inteligencji oraz pracach prowadzonych przez Parlament Europejski nad uregulowaniami prawnymi dla tego sektora.

„W latach 2010-2014 przyrost rynku robotów wynosił około 17% rocznie, a sam 2015 rok to już prawie 30% rocznie. Widać, że roboty wchodzą w użycie i mamy do czynienia z nową generacją robotów – sztuczna inteligencja i tzw. maszyny uczące się, czyli maszyny, które mają takie algorytmy (…), które przetwarzają różne informacje i same podejmują decyzje”.

Michał Boni

KomentarzeLiczba komentarzy: 6
Lekarz
środa, 1 marca 2017, 15:53

Kiedy Defence24 przestanie stosować cenzurę? Michał Boni jest odpowiedzialny za zmarnowanie 800 mln zł. Żaden z nadzorowanych przez niego programów informatyzacji Polski nie został zrealizowany.

Żałosne
poniedziałek, 27 lutego 2017, 21:30

Tego konfidenta promujecie?

antylewak
wtorek, 28 lutego 2017, 19:53

SBecki kapuś i kłamca lustracyjny oraz człowiek bez honoru to dobry materiał na unijnego lewnika (lewackiego prawnika).

olo
wtorek, 28 lutego 2017, 03:43

A to ten typ co to zaklinał się że nigdynic nie miał wspólnego z SB ale gdy od Korwina oberwał w morde to odrazu sobie przypomniał ze był SB-ekiem a w niecałe trzy lata od rozpoczęcia współpracy z SB stał się czołowym politykiem w polsce mam nadzieję ze znów go Pan Korwin na schodach spotka?

Lekarz
poniedziałek, 27 lutego 2017, 16:31

Na zdjęciu Michał Boni o ile dobrze pamiętam z udowodniona współpraca ze służbami bezpieczeństwa. Następnie minister odpowiedzialny za cyfryzację Polski. Udokumentowana skala nieudolności i marnotrawstwa Michała Boniego to ponad 800 mln złotych. Nie wdrożono żadnego nadzorowanego przez niego programu. Wreszcie kłamstwa na żywo w Dzienniku Telewizyjnym wobec milionów telewidzów, po narzuceniu służbie zdrowia bezsensownych programów komputerowych, że komputeryzacja nic służbę zdrowia nie będzie kosztować. Roczny koszt programu komputerowego (bez obsługi) dla 1 lekarza to 940 zł. oraz łącze specjalne internetowe oraz informatyk. Tak współpracownik służb bezpieczeństwa, monstrualny marnotrawca pieniędzy podatników wreszcie zwykły kłamca został europosłem i teraz chyba wykończy Unię Europejską.