Reklama

Polska

ZPSK zaprasza na Forum Sektora Kosmicznego 2016

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego
Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości organizują Forum Sektora Kosmicznego 2016, które odbędzie się 9 marca br. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Patronat honorowy nad wydarzeniem zgodziły się objąć najważniejsze polskie instytucje i ministerstwa zaangażowane w rozwój działalności kosmicznej.

Marcowa konferencja składać się będzie z sesji narodowej i międzynarodowej, a wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele branży zarówno z kraju, jak i zagranicy. W trakcie spotkania poruszane będą zagadnienia związane z aktywnością przemysłową, działalnością naukowo-badawczą oraz kwestiami administracyjnymi. Organizatorzy spotkania liczą, że szerokie pole dyskusji stworzy warunki dla kompleksowej wymiany poglądów i rekomendacji.

Konferencja połączona będzie z wystawą polskich osiągnięć w obszarze przemysłowo-badawczym, w ramach której przedstawiciele przedsiębiorstw oraz instytutów naukowo-badawczych zaprezentują najciekawsze projekty, produkty oraz usługi, które powstały dzięki realizacji kontraktów dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w Forum Sektora Kosmicznego 2016 jest rejestracja internetowa za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej:

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela organizator, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego - bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 22 874 04 12 oraz adresem e-mail: [email protected]

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!