Reklama

Sektor krajowy

ICEYE na targach MSPO 2023 [WIDEO]

Autor. Defence24.pl

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) spółka ICEYE zaprezentowała swoje produkty i ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Polską Grupą Zbrojeniową oraz Wojskowymi Zakładami Łączności nr 1. Podstawowym celem kooperacji jest: przedstawienie MON oferty w zakresie dostawy polskiej konstelacji satelitów radarowych wraz ze stacjonarną i mobilną stacją naziemną. Zainicjowana współpraca może przynieść długofalowe korzyści nie tylko dla polskiej gospodarki, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa i obronności kraju.

Reklama

Jednym z podmiotów działających w naszym rodzimym przemyśle jest spółka ICEYE, która podczas kieleckich targów zaprezentowała swoje produkty i ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Polską Grupą Zbrojeniową oraz Wojskowymi Zakładami Łączności nr 1. Przedstawiamy film podsumowujący obecność wspomnianej spółki na tegorocznym Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO). Przypominamy także, że podczas wydarzenia nasza redakcja przeprowadziła rozmowę z Witoldem Witkowiczem, dyrektorem zarządzającym ICEYE Polska, który opowiedział m.in o wspomnianej kooperacji z PGZ i WZŁ nr 1. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem.

Reklama

Czytaj też

Reklama

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Reklama

Komentarze

    Reklama

    Interesujesz się kosmosem i chciałbyś wiedzieć więcej na temat eksploracji, przemysłu, wojska i nowych technologii? Dołącz do grona naszej społeczności zapisując się do newslettera i zaobserwuj nas na social mediach, aby zawsze być na bieżąco!